Evren Türk

2017’de Kadir ÇİMENYEMEZ tarafından kurulan Evren Türk tarafsız ve doğru bilgiler içeren yazarlarına sonuna kadar güvenen tarafsız ve doğru bilgiler dışın’da sözünü esirgemeyen ve günlük yaşam’da olan olaylara karşı yazarların düşüncelerini, fikirlerini özgür bir şekilde argo kelime kullanmaksızın paylaşabileceği bir GÜÇLÜ bir platformdur.

Telif Ve Çalıntı Konular

Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır. Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda Evren Türk tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir. Bu tür konuları iletişimalanımızdan ya da Admin@evrenturk.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.

PDF Kitaplar Ve Kitap İçerikleri Paylaşımı

Sitemiz’de bulunan e-kitaplar başta olmak üzere tüm kaynaklar interneten sağlanmıştır ve daha çok insana bilgi sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Yasalara göre “Uyar kaldır” prensbibi benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Telife konu olan materyali bizlere mail yoluyla bildirmeniz durumunda sitemizden kaldırılır. Sitemizi kullanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Soru, sorun ve telif bildirimi gibi durumlar için aşağıdaki mailden bize ulaşabilirsiniz.

“Unutmayın parası olan okuyucular zaten kitabı alır ama ya parası olmayanlar?”

İletişim Adreslerimiz
 İletişim Formu
 Admin@evrenturk.com